Asymetrické šaty s dlouhým rukávem středně dlouhé světle růžové

Asymetrické šaty s dlouhým rukávem středně dlouhé světle růžové

1425

Barva
  • Růžová
Velikost
  • S
  • M
  • L
  • XL

1 319 Kč
S DPH
Dostupnost: Zboží Vám dodáme do 3 - 8 pracovních dnů


Popis produktu:

Jednoduché dámské šaty, které mají jedinečný střih. Střih těchto šatů zakládá na křížení, a to jak horní, tak i spodní části šatů. Díky křížení tak v horní části šatů vzniká výstřih do V. Sukně je také křížená a díky tomu vzniká asymetrický střih sukně. Díky křížená je sukně i lehce řasena. Oblečte si tyto šaty na jakoukoliv společenskou událost, ať už se v nich vydáte na večírek nebo oslavu, zaručeně zazáříte.

Kvalitní dámské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L XL
Prsa 80 88 96 100
Pas 72 80 86 90
Boky 82 90 98 108
Délka šatů 111 112 114 116
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).


Materiál: 95 % polyester, 5 % elastan

Praní, žehlení: praní v ruce na max. teplotu 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hladní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elatického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.