Dámská chlupatá vesta prodloužená krémová

Dámská chlupatá vesta prodloužená bílá

HS-P6010
House Style

Barva
  • Bílá
Velikost
  • S/M
    Omlouváme se, tato varianta je momentálně vyprodaná. Zkuste se podívat po jiných kouscích nebo se poptat na dostupnost na info@shim.cz!
  • L/XL
    Omlouváme se, tato varianta je momentálně vyprodaná. Zkuste se podívat po jiných kouscích nebo se poptat na dostupnost na info@shim.cz!

Ušetříte 50% Běžná cena: 1 482 Kč
741 Kč
S DPH
Dostupnost:


Popis produktu:

Krásná dámská chlupatá vesta krémové barvy, v lehce prodloužené délce. Tento elegantní kus oblečení se dá nosit na mnoho způsobů, zvláště v zimním období. Skvěle vypadá zejména přes tričko s dlouhým rukávem či lehčí svetřík, dá se ale nosit například i přes koženkovou bundu. V každém případě Vás krásně zahřeje.

Materiál: 40% polyester, 60% akryl

VelikostDélka (A)Šířka (B)Délka (C)Délka (D)
S/M 69 46 - -
L/XL 71 49 - -

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Akryl - umělé vlákno, texturou jako vlna, s kterou se často mísí. Používá se jako náhrada vlněných výrobků. Akryl je pružný a měkký, s nižším sklonem k žmolkování. Pevnost má sice nižší než jiná sytetická vlákna, zato výborně odolává vlivům světla, povětrnosti a organismů. Výrobky z něj jsou pevné, nesráží se a snadno se perou.