Zvolte měnu: / EUR
Dámská zimní prošívaná bunda s kapucí a kožíškem tmavě modrá
Dámská zimní prošívaná bunda s kapucí a kožíškem tmavě modrá Dámská zimní prošívaná bunda s kapucí a kožíškem tmavě modrá Dámská zimní prošívaná bunda s kapucí a kožíškem tmavě modrá Dámská zimní prošívaná bunda s kapucí a kožíškem tmavě modrá

Dámská zimní prošívaná bunda s kapucí a kožíškem tmavě modrá

Výrobce: DSTREET

Kód: ty0461

Zvolte velikost:
  •  
  •  
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 2 179 Kč
Popis produktu:

Dámská zimní prošívaná bunda s kapucí a kožíškem tmavě modrá

Módní dámská bunda s velmi zajímavým střihem v prodloužené délce. Tento model je s kapucí, která je ozdobena kožíškem, který se dá odepnout. Bunda se zapíná na zip a druky. Samozřejmostí jsou dvě vnější kapsy, které se také zapínají na zip, bunda má i jednu vnitřní kapsu, které je také na zip. Podšívka je z jemné kožešinky, která je velmi příjemná na dotyk. Tento model má prodlouženou zadní část, která Vás tak ochrání v teple. 

Materiál : 100 % polyester

Velikost           Délka (A) Šířka (B) Šířka (C) Délka (D) Délka (E)
S 79 96 106 71 47
M 81 100 110 73 48
L 83 104 112 74 48
XL 85 108 118 75 48

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.