Zvolte měnu: / EUR
Dámské džíny značkové G-SMACK 106 DG zdobené prošíváním a zipy dlouhé tmavě šedé
Dámské džíny značkové G-SMACK 106 DG zdobené prošíváním a zipy dlouhé tmavě šedé Dámské džíny značkové G-SMACK 106 DG zdobené prošíváním a zipy dlouhé tmavě šedé Dámské džíny značkové G-SMACK 106 DG zdobené prošíváním a zipy dlouhé tmavě šedé Dámské džíny značkové G-SMACK 106 DG zdobené prošíváním a zipy dlouhé tmavě šedé Dámské džíny značkové G-SMACK 106 DG zdobené prošíváním a zipy dlouhé tmavě šedé Dámské džíny značkové G-SMACK 106 DG zdobené prošíváním a zipy dlouhé tmavě šedé Dámské džíny značkové G-SMACK 106 DG zdobené prošíváním a zipy dlouhé tmavě šedé

Dámské džíny značkové G-SMACK 106 DG zdobené prošíváním a zipy dlouhé tmavě šedé

Výrobce: G-Smack

Kód: HS-H-106_DG

Zvolte velikost:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

Běžná cena: 1 049 Kč
Cena pro Vás: 859 Kč
ks
Popis produktu:

Dámské džíny značkové G-SMACK 106 DG zdobené prošíváním a zipy dlouhé tmavě šedé

 

dámské džíny značkové, se dvěma knoflíky, zdobené prošíváním na nohavicích a zipy, viz fotografie. 

Tyto značkové kalhoty, džíny jsou vyrobeny pro EU. Materiál, ze kterého jsou kalhoty vyrobeny je elastický a příjemný na omak.

Džíny jsou vyrobeny z materiálu 74% bavlna, 20% polyester, 4% elastan, 2% viskóza. Kvalitní levné dámské kalhoty - jeans.

 

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry, naměřenými na oblečení (odchylka +/- 1-2 cm).

Model kalhot 106 XS S M L XL
Horní lem 62 - 72 64 - 74 72 - 84 76 - 88 84 - 96
Boky 82 - 96 84 - 100 92 - 106 96 - 110 100 - 120
Délka kalhot od pasu 94 95 97 98 100
Naměřené míry jsou uvedeny v cm a reprezentují celkový obvod kalhot

 


Materiál: 74% bavlna, 20% polyester, 4% elastan, 2% viskóza. Kategorie: dámské elastické džíny.

Další: džíny zdobené pošíváním a zipy, tmavě šedé.


Bavlna - vlákna bavlny se získávají z keře bavlníku. Tento přírodní materiál si díky svým vlastnostem uchovává významné postavení v textilní výrobě. Bavlna se vyznačuje příjemným omakem, pevností, saje vlhkost. Bavlněné textilie lze prát i žehlit při vysokých teplotách.

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.

Viskóza - získává se regenerací celulózy, což je přírodní polymer. Jedná se tedy o přírodní vlákno. Textilie z viskózy mají vysokou pevnost, savost a nemačkají se. Výrobky z viskózy jsou lesklé a velmi příjemné na omak. Viskóza je přirodní materiál, vhodný pro výrobu šatů, kostýmů, tunik, triček a dalšího oblečení. Bývá také označována značkou Rayon, nebo jako umělé hedvábí.