Zvolte měnu: / EUR
Dámské elagantní šaty s 3/4 rukávem a rolákem šedé
Dámské elagantní šaty s 3/4 rukávem a rolákem šedé Dámské elagantní šaty s 3/4 rukávem a rolákem šedé Dámské elagantní šaty s 3/4 rukávem a rolákem šedé Dámské elagantní šaty s 3/4 rukávem a rolákem šedé Dámské elagantní šaty s 3/4 rukávem a rolákem šedé Dámské elagantní šaty s 3/4 rukávem a rolákem šedé Dámské elagantní šaty s 3/4 rukávem a rolákem šedé Dámské elagantní šaty s 3/4 rukávem a rolákem šedé Dámské elagantní šaty s 3/4 rukávem a rolákem šedé

Dámské elagantní šaty s 3/4 rukávem a rolákem šedé

Výrobce: numoco

Kód: 940

Zvolte velikost:
  •  
  •  
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 1 199 Kč
Popis produktu:

Dámské elagantní šaty s 3/4 rukávem a rolákem šedé

Dámské jednoduché šaty s rolákem. Tyto krásné jednoduché šaty mají 3/4 rukáv a lehce zvednutý límec. Délka tohoto modelu je nad kolena. Šaty jsou díky svému vypasování krásně zvýrazní ženské křivky. Tento model si můžete obléct i na vyjímečnější události, ale také do města. Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny je příjemný na omak. Kvalitní dámské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L XL
Prsa 42 44 46 49
Pas 33 35 36 38
Boky 42 46 48 51
Délka šatů 89 91 93 95
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).


Materiál: 95 % polyester, 5 % elastan

Praní, žehlení: v pračce max. na 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.