Zvolte měnu: / EUR
Dámské elegantní kalhoty s puky krémové hnědé
Dámské elegantní kalhoty s puky krémové hnědé Dámské elegantní kalhoty s puky krémové hnědé Dámské elegantní kalhoty s puky krémové hnědé Dámské elegantní kalhoty s puky krémové hnědé

Dámské elegantní kalhoty s puky krémové hnědé

Výrobce: SHAKO

Kód: 2623-1

Zvolte velikost:
  •  
  •  
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 1 239 Kč
Popis produktu:

Dámské elegantní kalhoty s puky krémové hnědé

Dámské společenské kalhoty. Společenské kalhoty jsou rovně střižené, v oblasti boků mají puky. Tyto kalhoty můžete obléknout na jakoukoliv společenskou událost, ale také jako outfit do práce či školy. Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny je příjemný na omak. Kvalitní dámské oblečení. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.


Materiál: 95 % bavlna, 5 % elastan

Praní, žehlení: v pračce max. na 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Bavlna - vlákna bavlny se získávají z keře bavlníku. Tento přírodní materiál si díky svým vlastnostem uchovává významné postavení v textilní výrobě. Bavlna se vyznačuje příjemným omakem, pevností, saje vlhkost. Bavlněné textilie lze prát i žehlit při vysokých teplotách. Přirozenou vlastností bavlny a její hlavní nevýhodou je mačkavost, proto je často mísena s jinými materiály.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.