Dámské elegantní šaty s 3/4 rukávem puntíkované černé

Dámské elegantní šaty s 3/4 rukávem puntíkované černé

1311

Barva
  • Černá
Velikost
  • S
  • M
  • L
  • XL

1 279 Kč
S DPH
Doprava zdarma!
Dostupnost: Zboží Vám dodáme do 3 - 8 pracovních dnů


Popis produktu:

Dámské elegantní šaty s 3/4 rukávem puntíkované černé

Dámské elegantní šaty s 3/4 rukávem puntíkované. Šaty jsou v jednoduchém střihu s překříženým výstřihem do V. Délka šatů je lehce nad kolena. Tento model je vhodný na jakoukoli společenskou událost, jako je ples, divadlo, svatba nebo na běžné nošení do práce.

 

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L XL
Prsa 82 86 94 100
Pas 66 72 76 84
Boky 92 98 104 110
Délka šatů 101 101 101 102
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).

 


Materiál: 95 % polyester, 5 % elastan

Praní, žehlení: ruční praní max. na teplotu 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.