Dámské elegantní šaty s 3/4 rukávem a plisovanou sukní modré

Dámské elegantní šaty s 3/4 rukávem a plisovanou sukní modré

1433

Barva
  • Modrá
Velikost
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL

1 309 Kč
S DPH
Dostupnost: Zboží Vám dodáme do 3 - 8 pracovních dnů


Popis produktu:

Dámské elegantní šaty, které se skvěle hodí do společnosti, ale i pro běžný den. Tento model má 3/4 rukávy, které jsou na koncích rozšířené a plisované. Stejně tak je i plisovaný dolní lem šatů. Díky tomuto plisovaní jsou šaty vhodné i pro společenské události. Výstřih je lodičkový, avšak velmi nenápadný. Šaty mají volnější střih díky kterému skryjete případné nedostatky.

Kvalitní dámské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry, naměřenými na oblečení (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L XL XXL
Prsa 47 49 51 53 54
Pas 46 48 50 52 53
Boky 51 52 55 57 58
Celková délka 87 87 88 88 90
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).


Materiál: 95 % polyester, 5 % elastan

Praní, žehlení: ruční praní max. na teplotu 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.