Zvolte měnu: / EUR
Dámské elegantní šaty s puntíky krátké černé
Dámské elegantní šaty s puntíky krátké černé Dámské elegantní šaty s puntíky krátké černé Dámské elegantní šaty s puntíky krátké černé Dámské elegantní šaty s puntíky krátké černé Dámské elegantní šaty s puntíky krátké černé Dámské elegantní šaty s puntíky krátké černé Dámské elegantní šaty s puntíky krátké černé

Dámské elegantní šaty s puntíky krátké černé

Výrobce: numoco

Kód: 1302

Zvolte velikost:
  •  
  •  
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 1 289 Kč
Popis produktu:

Dámské elegantní šaty s puntíky krátké černé

Dámské elegantní šaty s puntíky v délce nad kolena. Šaty jsou v jednoduchém střihu s kulatým decentním výstřihem, malými rozparky na bocích a 3/4 rukávy, které jsou zdobeny jemným volánkem a mašličkou. Tento model je vhodný na jakoukoli společenskou událost, jako je ples, divadlo, svatba nebo na běžné nošení do práce.

 

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L XL
Prsa 84 88 96 104
Pas 76 80 90 96
Boky 92 96 106 112
Délka šatů 87 88 91 93
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).

 


Materiál: 95 % polyester, 5 % elastan

Praní, žehlení: ruční praní max. na teplotu 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.