Dámské kalhoty s nízkým sedem a kapsami růžové

Dámské kalhoty s nízkým sedem a kapsami růžové

35001-3_old

Barva
  • Růžová
Velikost
  • UNI
    Omlouváme se, tato varianta je momentálně vyprodaná. Zkuste se podívat po jiných kouscích nebo se poptat na dostupnost na info@shim.cz!

1 209 Kč
S DPH
Doprava zdarma!
Dostupnost:


Popis produktu:

Dámské kalhoty s nízkým sedem a kapsami růžové

Dámské kalhoty s nízkým sedem. Kalhoty jsou rovného střihu. V pase jsou tkaničky a na bocích stehen jsou kapsy. Materiál, ze kterého jsou kalhoty vyrobeny je příjemný na omak. Kvalitní dámské oblečení. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  UNI
Pas 31 - 44
Boky 49
Délka 100
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).

 


Materiál: 90 % polyester, 10 % elastan

Praní, žehlení: v pračce max. na 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.