Zvolte měnu: / EUR
Dámské krajkové šaty se skládanou sukní světle růžové
Dámské krajkové šaty se skládanou sukní světle růžové Dámské krajkové šaty se skládanou sukní světle růžové Dámské krajkové šaty se skládanou sukní světle růžové Dámské krajkové šaty se skládanou sukní světle růžové Dámské krajkové šaty se skládanou sukní světle růžové Dámské krajkové šaty se skládanou sukní světle růžové Dámské krajkové šaty se skládanou sukní světle růžové

Dámské krajkové šaty se skládanou sukní světle růžové

Výrobce: numoco

Kód: 1290

Zvolte velikost:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 1 399 Kč
Popis produktu:

Dámské krajkové šaty se skládanou sukní světle růžové

Dámské elegantní šaty s krajkou a skládanou sukní. Horní část šatů je pokryta jemnou krajkou, oblast pasu zdůrazňuje pásek na zavazování a spodní část je tvořena nadýchanou skládanou sukní. Šaty jsou ve střední délce nad kolena a hodí se na všechny společenské události jako je ples, svatba, promoce či divadlo.

Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny je elastický a příjemný na omak. Kvalitní dámské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry, naměřenými na oblečení (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L XL
Prsa 80 84 88 92
Pas 68 72 76 82
Boky volné volné volné volné
Délka šatů 90 91 93 94
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu - po natažení) a reprezentují celkový obvod šatů.


Materiál: 95 % polyester, 5 % elastan

Praní, žehlení: praní na 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.