Dámské krátké šaty SOKY SOKA zdobené kamínky bordó

Dámské krátké šaty SOKY SOKA zdobené kamínky bordó

53019-3

Barva
  • Bordó
Velikost
  • S
  • M
  • L

1 000 Kč
S DPH
Dostupnost: Zboží Vám dodáme do 3 - 8 pracovních dnů


Popis produktu:

Luxusní dámské šaty, které jsou pokryté kamínky. Tento model je bez rukávů se stojáčkem. Šaty jsou šité na tělo a tak odhalí ženské křivky. Vrchní díl těchto šatů je velmi extravagantní, zakrývá pouze oblast prsou, jinak je vrchní část těla zahalena pouze jemnou průsvitnou lárkou, která je posetá kamínky. Spodní díl je tvořen z hladké sukně. Zapínání tohoto modelu je řešeno v zadní části všitým zipem, který je tak velmi nenápadný. Oblečte si tento model na společenskou událost nebo na večírek a rozhodně budete středem pozornosti. 

Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny je příjemný na omak. Kvalitní dámské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
S M L
Prsa 74 78 82
Pas 62 66 70
Boky
Délka šatů 84 85 86
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).


Materiál: 95 % polyester, 5 % elastan

Praní, žehlení: ruční praní max. na teplotu 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.