Výprodej
Dámské letní a párty šaty FLORENCE plastická látka barevné typ-1

Dámské letní a párty šaty FLORENCE plastická látka barevné typ-1

L27827-1

Barva
  • Bílá
Velikost
  • S/M
    Omlouváme se, tato varianta je momentálně vyprodaná. Zkuste se podívat po jiných kouscích nebo se poptat na dostupnost na info@shim.cz!

149 Kč
S DPH
Dostupnost:


Popis produktu:

Dámské letní a párty šaty FLORENCE plastická látka barevné typ-1

Rozměry těchto šatů naleznete níže. Prosíme porovnejte je s Vašimi mírami.

 

Dámské párty a letní šaty FLORENCE v krátké délcezdobené barevnými obrazci. Zajímavostí je plastická ražba v látce. Šaty jsou vyrobené z elastického materiálu. Veselé letní a párty šaty s pestrým vzorem vhodné na léto a pro volný čas. 

 

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry, naměřenými na oblečení (odchylka +/- 1-2 cm).
Model šatů L27827 S/M
Prsa 78 - 90
Pas 70 - 80
Boky 78 - 90
Délka šatů 86
Naměřené míry jsou uvedeny v cm a reprezentují celkový obvod šatů

Materiál: polyester/elastan, Příležitosti: volný čas, léto, párty, neformální

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.