Dámský svetr SKIRT klasický se sukénkou šedý

Dámský svetr SKIRT klasický se sukénkou šedý

LC27531-1
OEM

Barva
  • Šedá
Velikost
  • S/M
    Omlouváme se, tato varianta je momentálně vyprodaná. Zkuste se podívat po jiných kouscích nebo se poptat na dostupnost na info@shim.cz!

Ušetříte 50% Běžná cena: 762 Kč
381 Kč
S DPH
Dostupnost:


Popis produktu:

Dámský svetr SKIRT klasický se sukénkou šedý 

Rozměry tohoto zboží naleznete níže. Prosíme porovnejte je s Vašimi mírami.

 

dámský svetr, zajímavý především svým střihem, který je ve spodní části rozšířen do tvaru malé sukénky. Nápadná je zde především podobnost s peplum šaty, u kterých je tato sukénka využívána jako ozdobný prvek, ale též jako doplněk, který opticky zeštíhluje ženskou postavu, což platí u tohoto svetru.

 

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry, naměřenými na oblečení (odchylka +/- 1-2 cm).
Model šatů LC27531 S/M
Prsa 86 - 96
Pas 86 - 96
Délka rukávu měřená od krku 63
Délka šatů 62
Naměřené míry jsou uvedeny v cm a reprezentují celkový obvod šatů

 

Barva svetru: šedá

Materiál: nylon, viskóza, elastan

 

Nylon - umělé vlákno, jehož vlastnosti jsou podobné a mnohdy ještě lepší něž vlákna přírodní, jakými jsou vlna, bavlna nebo hedvábí. Nylon je první komerčně vyráběné umělé vlákno a jeho význam potvrzuje jeho využívání od doby svého uvedení až do současnosti.

Viskóza - Získává se regenerací celulózy, což je přírodní polymer. Jedná se tedy o přírodní vlákno. Textilie z viskózy mají vysokou pevnost, savost a nemačkají se. Výrobky z viskózy jsou lesklé a velmi příjemné na omak. Bývá také označován značkou Rayon, nebo jako umělé hedvábí.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.