PINKY Dámské párty šaty sexy s neobvyklými ramínky středně dlouhé růžové

PINKY Dámské párty šaty sexy s neobvyklými ramínky středně dlouhé růžové

LC21290-3
OEM

Barva
  • Růžová
Velikost
  • S
    Omlouváme se, tato varianta je momentálně vyprodaná. Zkuste se podívat po jiných kouscích nebo se poptat na dostupnost na info@shim.cz!
  • M
    Omlouváme se, tato varianta je momentálně vyprodaná. Zkuste se podívat po jiných kouscích nebo se poptat na dostupnost na info@shim.cz!

598 Kč
S DPH
Dostupnost:


Popis produktu:

Společenské a párty šaty PINKY sexy s neobvyklými ramínky středně dlouhé růžové

Rozměry těchto šatů naleznete níže. Prosíme porovnejte je s Vašimi mírami.

Barvy   růžová  |  černá

společenské párty šaty, líbivé, levné, skvělé například na párty v délce midi - středně dlouhé. Jejich hlavní zajímavostí je neobvykle řešený živůtek, který dodává těmto šatům šmrnc. Každý ve Vašem okolí bude jistě přemýšlet jak jsou ramínka uspořádaná a tím se stanete na dlouhou dobu středem pozornosti. V těchto šatech budete sexy a sebevědomá a budete se líbit. Šaty jsou vybaveny skrytým zipem v zadní partii. Jedná se o univerzální model, se kterým budete mít úspěch na všech typech společenských událostí, od žhavé párty až po formální události. Jedná se o velmi kvalitní, ale levné dámské šaty.

 

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry, které jsme na šatech naměřili (s možnou odchylkou +/- 1-2 cm).

 

Velikost: S

Prsa cm: 80 - 90, Pas cm: 68 - 75, Boky cm: 86 - 94

Délka cm: 85

 

Velikost: M

Prsa cm: 86 - 96, Pas cm: 74 - 84, Boky cm: 92 - 100

Délka cm: 87

 

Barva: růžová, Materiál: 100% Polyester

Kategorie: Midi šaty, Příležitosti: formální (divadlo, ples, raut, atd.)

 

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.