Zvolte měnu: / EUR
Dámské večerní společenské krajkové peplum šaty NADEEN dlouhé černé
Dámské večerní společenské krajkové peplum šaty NADEEN dlouhé černé Dámské večerní společenské krajkové peplum šaty NADEEN dlouhé černé Dámské večerní společenské krajkové peplum šaty NADEEN dlouhé černé

Dámské večerní společenské krajkové peplum šaty NADEEN dlouhé černé

Kód: LC6341

Zvolte velikost:
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

Běžná cena: 1 029 Kč
Cena pro Vás: 599 Kč
ks
Popis produktu:

Dámské večerní společenské krajkové peplum šaty NADEEN dlouhé černé   

Rozměry těchto šatů naleznete níže. Prosíme porovnejte je s Vašimi mírami.

společenské, večerní, plesové krajkové peplum šaty, dlouhé. Jedná se o model v provedení peplum. Zajímavostí těchto krásných šatů je především krajkový vrchní díl, včetně krajkové peplum sukénky, která je tak oblíbená pro svou schopnost skrýt nedostatky postavy. Živůtek je pak poloprůhledný a citlivě navazuje na polstrované košíčky. Originální šaty, které budete jinde jen těžko hledat. Model je citlivě vyvážený, svůdně odhalující ženská ramena. Tyto šaty jsou z pohledu jejich použití zcela vyjímečné, protože je můžete použít snad na jakákoliv společenská setkání. Šaty vyznívají velmi formálním dojmem, ale přesto mají jiskru a nechybí jim šarm. V divadle, na plese, nebo při jiných příležitostech budou tyto šaty Vašim okolím přijímány velmi pozitivně. Toto není extravagantní model. Jeho úkolem je, abyste byla hlavní dámou večera.

Model je vhodný pro veškeré společenské a především formální události.

Dámské šaty vyrobené z elastického materiálu dresoviny, krajkoviny, polyesteru, elastanu, popis naleznete níže

Kvalitní dámské oblečení za přijatelnou cenu.

 

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry, naměřenými na oblečení (odchylka +/- 1-2 cm).
Model šatů LC6341 S/M M/L
Prsa 88 - 98 90 - 100
Pas 70 - 80 72 - 85
Boky 90 - 100 93 - 104
Délka šatů 148 149
Naměřené míry jsou uvedeny v cm a reprezentují celkový obvod šatů


 

Materiál šatů: polyester, elastan, Kategorie: Dlouhé šaty, večerní šaty, plesové šaty, společenské šaty, Příležitosti: formální (divadlo, ples, raut, oslava, atd.)

 

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.