Zvolte měnu: / EUR
Letní šaty dámské RAQUEL s žabičkováním krátké modré
Letní šaty dámské RAQUEL s žabičkováním krátké modré Letní šaty dámské RAQUEL s žabičkováním krátké modré Letní šaty dámské RAQUEL s žabičkováním krátké modré Letní šaty dámské RAQUEL s žabičkováním krátké modré

Letní šaty dámské RAQUEL s žabičkováním krátké modré

Výrobce: H.H.G. Madrid

Kód: HHG-CR-14040

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Letní šaty dámské RAQUEL s žabičkováním krátké modré 

Rozměry těchto šatů naleznete níže. Prosíme porovnejte je s Vašimi mírami.

 

 

Letní šaty, pro teplé letní dny a veškeré letní volnočasové aktivity. Šaty jsou zdobeny v přední části flitry v designu šatů, dále jsou doplněny spodničkou z velmi jemného a příjemného materiálu, v zadní partii jsou vybaveny pružným žabičkováním, které pomůže, aby šaty sedly každé figuře a konečně sukně je doplněna širokým volánem. Příjemné a líbivé letní šaty, které perfektně sednou a skvěle se nosí, protože jsou vyrobený ze 100% bavlny. 

 

Slušivé, lehké a vzdušné bavlněné letní šaty, (100% bavlna). Ideální pro letní aktivity, ale také jako model na pláž, nebo beach bar.

 

Materiál, ze kterého jsou tyto letní šaty vyrobené je velmi málo elastický, pružnost se dociluje žabičkováním na zádech.

Design těchto letních šatů je navržen a produkován španělským výrobcem HHG.

 

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry, naměřenými na oblečení (odchylka +/- 1-2 cm).
Model šatů HHG-CR-14040 S M L XL
Prsa 74 - 90 78 - 96 80 - 98 84 - 104
Pas 66 - 78 68 - 80 70 - 88 76 - 92
Boky volný střih volný střih volný střih volný střih
Délka šatů 89 89 89 89
Naměřené míry jsou uvedeny v cm a reprezentují celkový obvod šatů

 

 

 

Bavlna - vlákna bavlny se získávají z keře bavlníku. Tento přírodní materiál si díky svým vlastnostem uchovává významné postavení v textilní výrobě. Bavlna se vyznačuje příjemným omakem, pevností, saje vlhkost. Bavlněné textilie lze prát i žehlit při vysokých teplotách. Přirozenou vlastností bavlny a její hlavní nevýhodou je mačkavost, proto je často mísena s jinými materiály.