Zvolte měnu: / EUR
Společenské šaty ZOFIA zdobené falešným límečkem středně dlouhé bordó
Společenské šaty ZOFIA zdobené falešným límečkem středně dlouhé bordó Společenské šaty ZOFIA zdobené falešným límečkem středně dlouhé bordó Společenské šaty ZOFIA zdobené falešným límečkem středně dlouhé bordó Společenské šaty ZOFIA zdobené falešným límečkem středně dlouhé bordó Společenské šaty ZOFIA zdobené falešným límečkem středně dlouhé bordó Společenské šaty ZOFIA zdobené falešným límečkem středně dlouhé bordó Společenské šaty ZOFIA zdobené falešným límečkem středně dlouhé bordó Společenské šaty ZOFIA zdobené falešným límečkem středně dlouhé bordó Společenské šaty ZOFIA zdobené falešným límečkem středně dlouhé bordó

Společenské šaty ZOFIA zdobené falešným límečkem středně dlouhé bordó

Výrobce: Lental

Kód: LE-Zofia-3-4_BO

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Zvolte velikost:
  •  
  •  
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 799 Kč
Popis produktu:

Společenské šaty ZOFIA zdobené falešným límečkem středně dlouhé bordó 

Rozměry těchto šatů naleznete níže. Prosíme porovnejte je s Vašimi mírami.

společenské a casual šaty, ozdobené falešným límečkem. Na výrobu byl zvolen materiál z oblíbené viskózy, která je pro své vlastnosti vhodná pro výrobu nejen šatů. Živůtek je zdobený falešným límcem a zapínání šatů je řešeno skrytým zipem v zadní partii šatů. Rukáv byl u tohoto modelu navržen jako 3/4, pro pohodlné nošení a lehčí styl. Velmi kvalitní společenské šaty, výborně se hodící do všech formálních typů společnosti, ale i jako casual model. Šaty jsou vyrobeny z kvalitního a pevného materiálu, který je díky příměsem elastanu průměrně elastický. Svou velikost vybírejte podle uvedených rozměrů. Elegantní dámské šaty ve formálním stylu. 

Kvalitní a na nošení velmi pohodlné casual a společenské šaty.

 

Dámské oblečení vyrobené v EU.

Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny je průměrně elastický.

Kvalitní dámské šaty dostupné v barevných variantách - bordó.

Šaty jsou vyrobeny ze směsi materiálů: viskóza, elastan, polyester, nylon.

Kvalitní dámské casual a společenské oblečení.

 

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry, naměřenými na oblečení (odchylka +/- 1-2 cm).
Model šatů LE-Zofia 38 - S 40 - M 42 - L 44 -L/XL
Prsa 86 - 92 90 - 100 94 - 104 98 - 108
Pas 74 - 80 78 - 84 82 - 92 88 - 98
Boky 90 - 96 96 - 106 100 - 110 106 - 116
Délka šatů 97 98 99 100
Naměřené míry jsou uvedeny v cm a reprezentují celkový obvod šatů

 


 

Materiál: viskóza, elastan, polyester, nylon, Kategorie: Společenské a casual šaty - dámské oblečení

Příležitosti: casual a společenské události, Další: kvalitní elegantní dámské šaty, kvalitní dámské oblečení za přijatelnou cenu

 

Viskóza - získává se regenerací celulózy, což je přírodní polymer. Jedná se tedy o přírodní vlákno. Textilie z viskózy mají vysokou pevnost, savost a nemačkají se. Výrobky z viskózy jsou lesklé a velmi příjemné na omak. Viskóza je přirodní materiál, vhodný pro výrobu šatů, kostýmů, tunik, triček a dalšího oblečení. Bývá také označována značkou Rayon, nebo jako umělé hedvábí.

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.

Nylon - umělé vlákno, jehož vlastnosti jsou podobné a mnohdy ještě lepší něž vlákna přírodní, jakými jsou vlna, bavlna nebo hedvábí. Nylon je první komerčně vyráběné umělé vlákno a jeho význam potvrzuje jeho využívání od doby svého uvedení až do současnosti.