Zvolte měnu: / EUR
Dámské plavky dvoudílné sexy bikiny SULTRY polstrované košíčky zdobené bílými lemy černé
Dámské plavky dvoudílné sexy bikiny SULTRY polstrované košíčky zdobené bílými lemy černé Dámské plavky dvoudílné sexy bikiny SULTRY polstrované košíčky zdobené bílými lemy černé Dámské plavky dvoudílné sexy bikiny SULTRY polstrované košíčky zdobené bílými lemy černé Dámské plavky dvoudílné sexy bikiny SULTRY polstrované košíčky zdobené bílými lemy černé Dámské plavky dvoudílné sexy bikiny SULTRY polstrované košíčky zdobené bílými lemy černé Dámské plavky dvoudílné sexy bikiny SULTRY polstrované košíčky zdobené bílými lemy černé Dámské plavky dvoudílné sexy bikiny SULTRY polstrované košíčky zdobené bílými lemy černé

Dámské plavky dvoudílné sexy bikiny SULTRY polstrované košíčky zdobené bílými lemy černé

Kód: LC40959-2

Zvolte velikost:
  •  
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

Běžná cena: 680 Kč
Cena pro Vás: 549 Kč
ks
Popis produktu:

Dámské plavky dvoudílné sexy bikiny SULTRY polstrované košíčky zdobené bílými lemy černé 

Rozměry těchto plavek naleznete níže. Prosíme porovnejte je s Vašimi mírami.

Dámské dvoudílné bikiny, plavky v elegantním černobílém provedení, podprsenka je černá, zdobená bílým lemem. Kalhotky jsou černé, vyjma zavazovacích tkanic. Podprsenka je vybavena vyjímatelným polstrováním a je vybavena tkanicí, kterou se plavky zavazují za krkem. Kalhotky jsou zavazovací tkanicí na bocích.

Fotografie jsme realizovali vlastní silou, plavky jsou foceny ve velikosti S na figuríně s mírami, které odpovídají taktéž velikosti S.

 

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry, naměřenými na oblečení (odchylka +/- 1-2 cm).
Model LC40959 XS S M
Košíčky A B B
Obvod pod prsy 66 - 82 72 - 90 76 - 96
Kalhotky obvod 60 - 92 62 - 96 64 - 100
Sed 17 18 19
Nohavička 42 - 60 48 - 62 50 - 64
Naměřené míry jsou uvedeny v cm a reprezentují celkový obvod 

 

Materiál: 82% nylon, 18% lycra/spandex

Kategorie: Dvoudílné plavky dámské s polstrovanými košíčky

Kvalitní dámské bikiny

 

Nylon - umělé vlákno, jehož vlastnosti jsou podobné a mnohdy ještě lepší něž vlákna přírodní, jakými jsou vlna, bavlna nebo hedvábí. Nylon je první komerčně vyráběné umělé vlákno a jeho význam potvrzuje jeho využívání od doby svého uvedení až do současnosti.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.