Zvolte měnu: / EUR
Dámské plesové šaty SOKY SOKA na ramínka s aplikací na sukni dlouhé černé

Dámské plesové šaty SOKY SOKA na ramínka s aplikací na sukni dlouhé černé

Výrobce: SOKY&SOKA

Kód: 56002-2

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Dámské plesové šaty SOKY SOKA na ramínka s aplikací na sukni dlouhé černé

Luxusní společenské šaty značky SOKY SOKA. Tento model má špagetová ramínka. Vrchní díl je šitý na tělo a je celý z krajky, samozřejmosté je podšívka. Výstřih je do V, tím pádem se opticky prodlouží dekolt i celá postava. Výstřih je doplněn jemnou síťovinou v černé barvě. Od pasu dolů je dlouhá sukně, která je mírně střižena do A. Sukně se skládá z podšívky, která je béžová. Vnější díl sukně je z jemné síťoviny, která je pošitá aplikací v podobě kytiček, které jsou v tmavé barvě a skvěle s podšívkou tvoří kontrast. Zazařte v tomto modelu na jakékoliv společenské události a budete středem pozornosti.

Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny je příjemný na omak. Kvalitní dámské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L XL
Prsa        
Pas        
Boky volný střih volný střih volný střih volný střih
Délka šatů        
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu) a reprezentují celkový obvod šatů.


Materiál: 100 % polyester

Praní, žehlení: pouze ruční praní do teploty 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.