Zvolte měnu: / EUR
Dámské šaty bez ramínek středně dlouhé pruhované modro-bílé
Dámské šaty bez ramínek středně dlouhé pruhované modro-bílé Dámské šaty bez ramínek středně dlouhé pruhované modro-bílé Dámské šaty bez ramínek středně dlouhé pruhované modro-bílé

Dámské šaty bez ramínek středně dlouhé pruhované modro-bílé

Výrobce: maraislise

Kód: HS-185566LR

Zvolte velikost:
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 919 Kč
Popis produktu:

Dámské šaty bez ramínek středně dlouhé pruhované modro-bílé

Tento model šatů je bez ramínek a bez výstřihu. Tyto šaty značky maraislise paris jsou zajímavé svou mašlí v pase a na rukou a svým vzorkem deštníků. Jelikož šaty působí lehkým a vzdušným dojmem, dají se nosit v létě k vodě, na procházku nebo do města. Šaty jsou pohodlné na nošení, jsou vyrobené z příjemného a elastického materiálu.

Šaty jsou vyrobeny z materiálu 65 % polyester, 35 % bavlna. Kvalitní levné šatyDámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry, naměřenými na oblečení (odchylka +/- 1-2 cm).
  S/M M/L
Prsa 70-90 80-100
Pas 60-80 70-90
Délka šatů 88 89
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu - po natažení) a reprezentují celkový obvod šatů.


Materiál: 65 % polyester, 35 % bavlna

Kategorie: volnočasové šaty, šaty na denní nošení

Praní, žehlení: pouze ruční praní na 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Bavlna - vlákna bavlny se získávají z keře bavlníku. Tento přírodní materiál si díky svým vlastnostem uchovává významné postavení v textilní výrobě. Bavlna se vyznačuje příjemným omakem, pevností, saje vlhkost. Bavlněné textilie lze prát i žehlit při vysokých teplotách. Přirozenou vlastností bavlny a její hlavní nevýhodou je mačkavost, proto je často mísena s jinými materiály.