Zvolte měnu: / EUR
Dámské šaty bez rukávu CUPRUM s rozšířenou sukní středně dlouhé hnědé
Dámské šaty bez rukávu CUPRUM s rozšířenou sukní středně dlouhé hnědé Dámské šaty bez rukávu CUPRUM s rozšířenou sukní středně dlouhé hnědé Dámské šaty bez rukávu CUPRUM s rozšířenou sukní středně dlouhé hnědé Dámské šaty bez rukávu CUPRUM s rozšířenou sukní středně dlouhé hnědé Dámské šaty bez rukávu CUPRUM s rozšířenou sukní středně dlouhé hnědé Dámské šaty bez rukávu CUPRUM s rozšířenou sukní středně dlouhé hnědé Dámské šaty bez rukávu CUPRUM s rozšířenou sukní středně dlouhé hnědé Dámské šaty bez rukávu CUPRUM s rozšířenou sukní středně dlouhé hnědé

Dámské šaty bez rukávu CUPRUM s rozšířenou sukní středně dlouhé hnědé

Výrobce: numoco

Kód: SAF-51-6

Zvolte velikost:
  •  
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 1 139 Kč
Popis produktu:

Dámské šaty bez rukávu CUPRUM s rozšířenou sukní středně dlouhé hnědé

 

Dámské šaty znaškové NUMOCO bez rukávů s rozšířenou sukní v zajímavém barevném provedení. Šaty mají rozšířenou sukni a jedná se o univerzální model, který se hodí pro volnočasové aktivity, do práce, ale i do méně formální společnsti. Šaty jsou vyrobeny ze směsi polyesteru a elastnau, který jim propůjčuje rozumnou elasticitu, polyester je pak skvělý díky své nemačkavosti a tento materíál se také snadno nevytahá. Materiál je příjemný na omak i na nošení. Dámské univerzální šaty pro různé aktivity s rolákem a kapsami.

Šaty jsou vyrobeny z elastického materiálu: 95% polyester, 5% elastan. Dámské oblečení vyrobené v EU.

 
Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry, naměřenými na oblečení (odchylka +/- 1-2 cm).
Model šatů SAF-51 S M L  
Prsa 82 - 92 84 - 92 86 - 99  
Pas 60 - 68 64 - 72 68 - 78  
Boky volný střih volný střih volný střih  
Délka šatů 90 90 91  
Naměřené míry jsou uvedeny v cm a reprezentují celkový obvod šatů

 


Materiál šatů: 95% polyester, 5% elastan, Kategorie: dámské univerzální šaty v zajímavé barvě.

Šaty jsou vhodné pro tyto příležitosti: párty, volný čas, léto, do práce, běžné nošení, atd. Další: Štay bez rukávů, rozšířená sukně

Praní, čištění: Šaty je možné prát v pračce při teplotě 30°C, případně v ruce. Žehlení dle typu materiálu.


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.
 
Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.