Zvolte měnu: / EUR
Dámské šaty bez rukávů s širokou sukní středně dlouhé kostičkované černo-bílé
Dámské šaty bez rukávů s širokou sukní středně dlouhé kostičkované černo-bílé Dámské šaty bez rukávů s širokou sukní středně dlouhé kostičkované černo-bílé Dámské šaty bez rukávů s širokou sukní středně dlouhé kostičkované černo-bílé Dámské šaty bez rukávů s širokou sukní středně dlouhé kostičkované černo-bílé

Dámské šaty bez rukávů s širokou sukní středně dlouhé kostičkované černo-bílé

Výrobce: numoco

Kód: 734

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Dámské šaty bez rukávů s širokou sukní středně dlouhé kostičkované černo-bílé

Stylové dámské šaty. Tento model je bez rukávů s délku lehce nad kolena. Tento model je velmi zajímavý díky své široké a volné sukni. Tudíž popřípadě skryje Vaše nedokonalosti. Zapínání tohoto modelu je v zadní části, pomocí všitého zipu. V těchto šatech si můžete vyrazit do města, či večer s přáteli na drink. Obléct si je můžete také jako outfit do práce.

Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny je příjemný na omak. Kvalitní dámské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L XL XXL
Prsa 40 42 44 48 52
Pas 35 37 39 43 47
Boky 45 47 49 53 59
Délka šatů 89 89 89 90 93
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).


Materiál: 95 % polyester, 5 % elastan

Praní, žehlení: v pračce max. na 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.