Zvolte měnu: / EUR
Dámské šaty EMAMODA bez rukávů s motivem květin tmavě modré
Dámské šaty EMAMODA bez rukávů s motivem květin tmavě modré Dámské šaty EMAMODA bez rukávů s motivem květin tmavě modré Dámské šaty EMAMODA bez rukávů s motivem květin tmavě modré Dámské šaty EMAMODA bez rukávů s motivem květin tmavě modré Dámské šaty EMAMODA bez rukávů s motivem květin tmavě modré

Dámské šaty EMAMODA bez rukávů s motivem květin tmavě modré

Výrobce: EMAMODA

Kód: 49003-2

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Dámské šaty EMAMODA bez rukávů s motivem květin tmavě modré

Dámské šaty v jednoduchém střihu. Tento model má v horní části nenápadný volán, který se dá libovolně upravovat. Šaty jsou bez rukávů. Celkový model má velmi jednoduchý střih, který je přiléhavý na tělo. Šaty jsou vhodné pro letní období a to díky svému motivu květin. Oblečte si tyto šaty na letní párty, romantickou večeři nebo si je přibalte na letní dovolenou a nechte se obdivovat.

Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny je příjemný na omak. Kvalitní dámské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L
Prsa 38 40 42
Pas 33 35 37
Boky 40 42 44
Délka šatů 93 93 94
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).


Materiál: 95 % polyester, 5 % elastan

Praní, žehlení: v pračce max. na 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.