Zvolte měnu: / EUR
Dámské šaty na denní nošení s 3/4 rukávem kapsami a na zavazování v pase šedé
Dámské šaty na denní nošení s 3/4 rukávem kapsami a na zavazování v pase šedé Dámské šaty na denní nošení s 3/4 rukávem kapsami a na zavazování v pase šedé Dámské šaty na denní nošení s 3/4 rukávem kapsami a na zavazování v pase šedé Dámské šaty na denní nošení s 3/4 rukávem kapsami a na zavazování v pase šedé

Dámské šaty na denní nošení s 3/4 rukávem kapsami a na zavazování v pase šedé

Výrobce: numoco

Kód: 1000

Zvolte velikost:
  •  
  •  
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 1 139 Kč
Popis produktu:

Dámské šaty na denní nošení s 3/4 rukávem kapsami a na zavazování v pase šedé

Dámské volnočasové šaty. Tento  model šatů má 3/4 rukáv a délka modelu je nad kolena. V pase je šňůrka, díky které se dají šaty různě podkasat. V přední partii jsou kapsy, které zajišťují pohodlí. Celý tento model působí velmi ležérním dojmem, proto si je můžete obléct do města, na nákupy nebo také večer s přáteli na drink. Tyto šaty jsou velmi variabilní, tudíž Vám ve skřini rozhodně nebudou překážet.

Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny je příjemný na omak. Kvalitní dámské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L XL
Prsa 38 43 46 49
Pas 34 38 41 44
Délka šatů - přední část 88 88 90 92
Délka šatů - zadní část 102 102 104 107
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).


Materiál: 95 % polyester, 5 % elastan

Praní, žehlení: v pračce max. na 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.