Zvolte měnu: / EUR
Dámské šaty na denní nošení s kapsami motiv bílá kolečka modré
Dámské šaty na denní nošení s kapsami motiv bílá kolečka modré Dámské šaty na denní nošení s kapsami motiv bílá kolečka modré Dámské šaty na denní nošení s kapsami motiv bílá kolečka modré Dámské šaty na denní nošení s kapsami motiv bílá kolečka modré Dámské šaty na denní nošení s kapsami motiv bílá kolečka modré Dámské šaty na denní nošení s kapsami motiv bílá kolečka modré

Dámské šaty na denní nošení s kapsami motiv bílá kolečka modré

Výrobce: numoco

Kód: 867

Zvolte velikost:
  •  
  •  
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 1 089 Kč
Popis produktu:

Dámské šaty na denní nošení s kapsami motiv bílá kolečka modré

Dámské pohodlné šaty vhodné pro každý den. Šaty jsou vyrobené z elastického materiálu, s kapsami v oblasti boků. Velmi pohodlné šaty, které skryjí případné nedostatky figury. Jsou vhodné pro veškeré volnočasové aktivity, můžete si je vzít do práce a také do neformálního prostředí. Příjemný materiál těchto šatů podtrhuje pohodlnost nošení. Tento model má pouze motiv džínoviny. Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny je příjemný na omak. Kvalitní dámské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L XL
Prsa 86 - 96 90 - 100 94 - 104 98 - 108
Pas max. 86 max. 90 max. 94 max. 98
Boky max. 98 max. 102 max. 106 max. 110
Délka šatů 91 91 91 91
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).


Materiál: 70 % viskóza, 30 % polyester

Praní, žehlení: ruční praní do teploty 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Viskóza - získává se regenerací celulózy, což je přírodní polymer. Jedná se tedy o přírodní vlákno. Textilie z viskózy mají vysokou pevnost, savost a nemačkají se. Výrobky z viskózy jsou lesklé a velmi příjemné na omak. Viskóza je přirodní materiál, vhodný pro výrobu šatů, kostýmů, tunik, triček a dalšího oblečení. Bývá také označována značkou Rayon, nebo jako umělé hedvábí.

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.