Zvolte měnu: / EUR
Dámské šaty na denní nošení s tkanicemi a kapsami černé s bílými nápisy
Dámské šaty na denní nošení s tkanicemi a kapsami černé s bílými nápisy Dámské šaty na denní nošení s tkanicemi a kapsami černé s bílými nápisy Dámské šaty na denní nošení s tkanicemi a kapsami černé s bílými nápisy Dámské šaty na denní nošení s tkanicemi a kapsami černé s bílými nápisy

Dámské šaty na denní nošení s tkanicemi a kapsami černé s bílými nápisy

Výrobce: numoco

Kód: 772

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Dámské šaty na denní nošení s tkanicemi a kapsami černé s bílými nápisy

Dámské sportovní šaty s výrazným rolákem u krku, který je doplněný tunýlkem s tkanicí. Rolák lze stáhnout a různě aranžovat. Tkanice je doplněna na koncích stříbrnými ozdobnými konci. V pase jsou šaty taktéž vybaveny tunýlkem s tkanicí ve stejném provedení jako na roláku. Šaty je možné nosit spadlé dolů nebo je lze díky tkanici podkasat a aranžovat podle Vašeho vkusu. Šaty jsou vyrobeny z materiálu, který je příjemný na omak, má dobrou savost a nemačká se. Moderní neobvyklé šaty vhodné pro veškeré volnočasové aktivity.

Kvalitní dámské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L XL XXL
Prsa max. 100 max. 104 max. 107 max. 114 max. 120
Pas max. 84 max. 90 max. 92 max. 96 max. 110
Boky 88 - 100 90 - 104 92 - 106 96 - 114 100 - 120
Délka šatů 103 104 104 108 108
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).


Materiál: 95 % polyester, 5 % elastan

Praní, žehlení: v pračce max. na 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.