Zvolte měnu: / EUR
Dámské šaty s 3/4 rukávem a bílým límečkem černé
Dámské šaty s 3/4 rukávem a bílým límečkem černé Dámské šaty s 3/4 rukávem a bílým límečkem černé Dámské šaty s 3/4 rukávem a bílým límečkem černé Dámské šaty s 3/4 rukávem a bílým límečkem černé Dámské šaty s 3/4 rukávem a bílým límečkem černé

Dámské šaty s 3/4 rukávem a bílým límečkem černé

Výrobce: numoco

Kód: SAF-162-1

Zvolte velikost:
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 1 239 Kč
Popis produktu:

Dámské šaty s 3/4 rukávem a bilým límečkem černé

Šaty na denní nošení či do společnosti. Velmi moderní typ těchto šatů je s 3/4 rukávem a kulatým výstřihem. Výstřih je ozdoben límečkem v bilé barvě, stejně tak i konce rukávů. V pase se spodní část šatů rozšiřuje do A. Délka šatů je nad kolena. V tomto modelu si můžete vyrazit do společnosti, ale také je můžete využít na běžné nošení.

Kvalitní dámské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L XL
Prsa 42 44 45 47
Pas 33 35 37 40
Délka šatů 87 88 89 90
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu) a reprezentují celkový obvod šatů.


Materiál: 95 % polyester, 5 % elastan

Praní, žehlení: praní v ruce do teploty 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.