Zvolte měnu: / EUR
Dámské šaty s dlouhým rozšířeným rukávem s dvojitou sukní peřičkový vzor barevné
Dámské šaty s dlouhým rozšířeným rukávem s dvojitou sukní peřičkový vzor barevné Dámské šaty s dlouhým rozšířeným rukávem s dvojitou sukní peřičkový vzor barevné Dámské šaty s dlouhým rozšířeným rukávem s dvojitou sukní peřičkový vzor barevné Dámské šaty s dlouhým rozšířeným rukávem s dvojitou sukní peřičkový vzor barevné Dámské šaty s dlouhým rozšířeným rukávem s dvojitou sukní peřičkový vzor barevné Dámské šaty s dlouhým rozšířeným rukávem s dvojitou sukní peřičkový vzor barevné Dámské šaty s dlouhým rozšířeným rukávem s dvojitou sukní peřičkový vzor barevné

Dámské šaty s dlouhým rozšířeným rukávem s dvojitou sukní peřičkový vzor barevné

Výrobce: numoco

Kód: 1010

Zvolte velikost:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 1 349 Kč
Popis produktu:

Dámské šaty s dlouhým rozšířeným rukávem s dvojitou sukní peřičkový vzor barevné

Nádherné šaty s květinovým potiskem na černém podkladu. Tento model šatů má dlouhý zvonový rukáv, který je velmi moderní. Šaty jsou bez výstřihu. V pase je gumička, díky které se dají šaty lehce podkasat. Spodní díl šatů je zajímavý díky dvojité sukýnce. Tento model si můžete obléct třeba na procházku do města nebo až půjdete na drink se svými přáteli. V tomto modelu rozhodně zaujmete a strhnete pozornost. Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny je příjemný na omak. Kvalitní dámské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  XS S M L XL
Prsa 45 48 50 55 59
Pas 34 36 37 38 39
Boky 47 50 52 56 59
Délka šatů 91 94 94 96 99
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu) a reprezentují celkový obvod šatů.


Materiál: 70 % viskóza, 30 % polyester

Praní, žehlení: v pračce max. na 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Viskóza - získává se regenerací celulózy, což je přírodní polymer. Jedná se tedy o přírodní vlákno. Textilie z viskózy mají vysokou pevnost, savost a nemačkají se. Výrobky z viskózy jsou lesklé a velmi příjemné na omak. Viskóza je přirodní materiál, vhodný pro výrobu šatů, kostýmů, tunik, triček a dalšího oblečení. Bývá také označována značkou Rayon, nebo jako umělé hedvábí.

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.