Zvolte měnu: / EUR
Dámské šaty s dlouhým rukávem a kapsami vzor jemné pleteniny
Dámské šaty s dlouhým rukávem a kapsami vzor jemné pleteniny Dámské šaty s dlouhým rukávem a kapsami vzor jemné pleteniny Dámské šaty s dlouhým rukávem a kapsami vzor jemné pleteniny Dámské šaty s dlouhým rukávem a kapsami vzor jemné pleteniny

Dámské šaty s dlouhým rukávem a kapsami vzor jemné pleteniny

Výrobce: numoco

Kód: 942

Zvolte velikost:
  •  
  •  
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 1 239 Kč
Popis produktu:

Dámské šaty s dlouhým rukávem a kapsami vzor jemné pleteniny

Šaty na denní nošení. Tento model je rolákového typu. Šaty mají dlouhý rukáv a ve spodní partii mají také kapsy. Model má potisk jemné pleteniny. V tomto modelu si můžete užít veškeré volnočasové aktivity, můžete si je obléct do města či na běžné denní nošení.

Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny je příjemný na omak. Kvalitní dámské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L XL XXL
Prsa 88 - 96 90 - 100 96 - 110 104 - 114 106 - 116
Pas 86 94 100 104 108
Boky 96 110 114 120 124
Délka šatů 84 84 85 85 87
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu) a reprezentují celkový obvod šatů.


Materiál: 70 % viskóza, 30 % polyester

Praní, žehlení: v pračce max. na 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Viskóza - získává se regenerací celulózy, což je přírodní polymer. Jedná se tedy o přírodní vlákno. Textilie z viskózy mají vysokou pevnost, savost a nemačkají se. Výrobky z viskózy jsou lesklé a velmi příjemné na omak. Viskóza je přirodní materiál, vhodný pro výrobu šatů, kostýmů, tunik, triček a dalšího oblečení. Bývá také označována značkou Rayon, nebo jako umělé hedvábí.

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.