Zvolte měnu: / EUR
Dámské šaty s dlouhým rukávem a stylovými pásky dlouhé
Dámské šaty s dlouhým rukávem a stylovými pásky dlouhé Dámské šaty s dlouhým rukávem a stylovými pásky dlouhé Dámské šaty s dlouhým rukávem a stylovými pásky dlouhé Dámské šaty s dlouhým rukávem a stylovými pásky dlouhé Dámské šaty s dlouhým rukávem a stylovými pásky dlouhé Dámské šaty s dlouhým rukávem a stylovými pásky dlouhé

Dámské šaty s dlouhým rukávem a stylovými pásky dlouhé

Výrobce: Lemoniade

Kód: L151

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Dámské šaty s dlouhým rukávem a stylovými pásky dlouhé

Dámské módní šaty v bordó, tmavě šedé, světle šedé, tmavě modré nebo černé barvě. Model L151 má menší kulatý výstřih a dlouhé rukávy. Šaty jsou dlouhé až ke kolenům a jsou ozdobeny stylovými pásky. Celé šaty jsou volnějšího střihu, aby zakryly případné nedostatky, tudíž jsou vhodné i pro plnoštíhlé ženy. Tyto šaty lze nosit každý den do práce, do školy, na procházky, do obchodu apod. Tento model je vyroben v Polsku a zaručuje vysokou kvalitu. Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny, je příjemný na omak.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
Model L151 S M L
Prsa 88 92 96
Pas 84 88 92
Boky 92 96 100
Délka šatů 95 95 95
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).

Materiál: 95% bavlna, 5% elastan

Kategorie: šaty na denní nošení

Příležitosti: práce, škola, procházky, obchody apod.

Praní, číštění: ruční praní při teplotě 30°C, žehlení při teplotě do 110°C

Bavlna - vlákna bavlny se získávají z keře bavlníku. Tento přírodní materiál si díky svým vlastnostem uchovává významné postavení v textilní výrobě. Bavlna se vyznačuje příjemným omakem, pevností, saje vlhkost. Bavlněné textilie lze prát i žehlit při vysokých teplotách. Přirozenou vlastností bavlny a její hlavní nevýhodou je mačkavost, proto je často mísena s jinými materiály.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.