Zvolte měnu: / EUR
Dámské šaty s krátkým rukávem a zapínáním na patentky středně dlouhé
Dámské šaty s krátkým rukávem a zapínáním na patentky středně dlouhé Dámské šaty s krátkým rukávem a zapínáním na patentky středně dlouhé Dámské šaty s krátkým rukávem a zapínáním na patentky středně dlouhé Dámské šaty s krátkým rukávem a zapínáním na patentky středně dlouhé Dámské šaty s krátkým rukávem a zapínáním na patentky středně dlouhé Dámské šaty s krátkým rukávem a zapínáním na patentky středně dlouhé

Dámské šaty s krátkým rukávem a zapínáním na patentky středně dlouhé

Výrobce: Lemoniade

Kód: L191

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Dámské šaty s krátkým rukávem a zapínáním na patentky středně dlouhé

Dámské módní šaty v černé, béžové nebo červené barvě. Model L191 má výstřih do V se zapínáním na patentky. Šaty jsou s krátkými rukávy a jejich délka je až ke kolenům. Tyto šaty se hodí pro každou ženu a lze je nosit každý den do práce, do školy, na obchodní schůzky, na oslavy, na rande apod. Tento model je vyroben v Polsku a zaručuje vysokou kvalitu. Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny, je příjemný na omak.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
Model L191 S M L
Prsa 82 86 90
Pas 66 70 74
Boky 88 92 96
Délka šatů 93 93 93
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).

Materiál: 95% bavlna, 5% elastan

Kategorie: šaty na denní nošení

Příležitosti: práce, obchodní schůzky, škola, oslavy, rande apod.

Praní, číštění: ruční praní při teplotě 30°C, žehlení při teplotě do 110°C

Bavlna - vlákna bavlny se získávají z keře bavlníku. Tento přírodní materiál si díky svým vlastnostem uchovává významné postavení v textilní výrobě. Bavlna se vyznačuje příjemným omakem, pevností, saje vlhkost. Bavlněné textilie lze prát i žehlit při vysokých teplotách. Přirozenou vlastností bavlny a její hlavní nevýhodou je mačkavost, proto je často mísena s jinými materiály.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.