Zvolte měnu: / EUR
Dámské šaty s průstřihy na ramenou a rolákem kostkované růžovo-černé
Dámské šaty s průstřihy na ramenou a rolákem kostkované růžovo-černé Dámské šaty s průstřihy na ramenou a rolákem kostkované růžovo-černé Dámské šaty s průstřihy na ramenou a rolákem kostkované růžovo-černé Dámské šaty s průstřihy na ramenou a rolákem kostkované růžovo-černé

Dámské šaty s průstřihy na ramenou a rolákem kostkované růžovo-černé

Výrobce: numoco

Kód: 994

Zvolte velikost:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 1 169 Kč
Popis produktu:

Dámské šaty s průstřihy na ramenou a rolákem kostkované růžovo-černé

Dámské šaty s moderními průstřihy na ramenou. Tento model šatů má dlouhý rukáv, šaty nemají výstřih. Místo výstřihu je nízký stojáček neboli rolák. Šaty jsou šité na tělo. Délka tohoto modelu je lehce nad kolena. Šaty jsou ozvláštněny svým motivem kostek a také barevnou kombinací. V těchto šatech můžete vyrazit do města nebo také večer s přáteli na drink.

Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny je elastický a příjemný na omak. Kvalitní dámské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry, naměřenými na oblečení (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L XL
Prsa 39 41 43 45
Pas 34 36 38 40
Boky 43 45 47 49
Délka šatů 108 108 108 109
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu - po natažení) a reprezentují celkový obvod šatů.


Materiál: 95 % polyester, 5 % elastan

Praní, žehlení: pouze ruční praní na 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.