Zvolte měnu: / EUR
Dámské šaty SOKY SOKA s dlouhým síťovým rukávem s výšivkami bílé
Dámské šaty SOKY SOKA s dlouhým síťovým rukávem s výšivkami bílé Dámské šaty SOKY SOKA s dlouhým síťovým rukávem s výšivkami bílé Dámské šaty SOKY SOKA s dlouhým síťovým rukávem s výšivkami bílé

Dámské šaty SOKY SOKA s dlouhým síťovým rukávem s výšivkami bílé

Výrobce: SOKY&SOKA

Kód: 49009-2

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Dámské šaty SOKY SOKA s dlouhým síťovým rukávem s výšivkami bílé

Moderní dámské šaty s výšivkami. Tento model je s dlouhým rukávem a bez výstřihu. Celý model je šitý jako dvouvrstvý. Spodní vrstva je tvořena neprůhlednou látkou, druhá vrstva je tvořena jemnou síťovinou s krásnými výšivkami ve vzoru květin. Rukávy jsou tvořeny pouze síťovinou. Zapínání je řešeno zipem v zadní části. Model šatů má klasický střih, kdy horní část je upnutější a spodní část tvoří volná sukénka. V tomto modelu můžete vyrazit na společenské události, jako jsou svatby či oslavy, vzít si je můžete i na večeři.
Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny je příjemný na omak. Kvalitní dámské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L
Prsa 41 43 45
Pas 33 35 37
Boky volný střih volný střih volný střih
Délka šatů 87 88 89
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu) a reprezentují poloviční obvod šatů.


Materiál: 100 % polyester

Praní, žehlení: ruční praní do max. teploty 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.