Zvolte měnu: / EUR
Dámské šaty ve volném střihu s dlouhým rukávem a mašlí červené
Dámské šaty ve volném střihu s dlouhým rukávem a mašlí červené Dámské šaty ve volném střihu s dlouhým rukávem a mašlí červené Dámské šaty ve volném střihu s dlouhým rukávem a mašlí červené Dámské šaty ve volném střihu s dlouhým rukávem a mašlí červené

Dámské šaty ve volném střihu s dlouhým rukávem a mašlí červené

Výrobce: numoco

Kód: 986

Zvolte velikost:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 1 169 Kč
Popis produktu:

Dámské šaty ve volném střihu s dlouhým rukávem a mašlí červené

Červené dámské šaty. Tento model šatů má dlouhý rukáv a je bez výstřihu. Dekolt zkrášluje mašle, která zajisté upoutá pozornost. Tento model má velmi volný střih, proto je vhodný i pro dámy, které chtějí schovat své nedostatky. Tyto šaty si můžete obléct na vycházku do města, večer s přáteli na drink, ale jistě je využijete jako outfit do práce nebo do školy. Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny je příjemný na omak. Kvalitní dámské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L XL XXL
Prsa 40 44 46 49 51
Pas 42 46 48 52 54
Boky 46 50 52 55 57
Délka šatů 93 93 93 94 94
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu) a reprezentují celkový obvod šatů.


Materiál: 95 % polyester, 5 % elastan

Praní, žehlení: v pračce max. na 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.