Zvolte měnu: / EUR
Dámské šaty ve volném střihu s odhalenými rameny květované černé
Dámské šaty ve volném střihu s odhalenými rameny květované černé Dámské šaty ve volném střihu s odhalenými rameny květované černé Dámské šaty ve volném střihu s odhalenými rameny květované černé Dámské šaty ve volném střihu s odhalenými rameny květované černé Dámské šaty ve volném střihu s odhalenými rameny květované černé Dámské šaty ve volném střihu s odhalenými rameny květované černé

Dámské šaty ve volném střihu s odhalenými rameny květované černé

Výrobce: numoco

Kód: 1056

Zvolte velikost:
  •  
  •  
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 1 189 Kč
Popis produktu:

Dámské šaty ve volném střihu s odhalenými rameny květované černé

Nádherné letní dámské šaty. Tento model šatů je vyroben z pružného materiálu. Díky volnému střihu šatů se skryjí případné nedostatky. Horní lem těchto šatů je velmi elastický díky gumičce, takže si jej můžete libovolně upravovat. Šaty mají 3/4 rukáv, který na konci zdobí jemný volán. V pase je tkanice, díky které se dají šaty různě upravit. Délka tohoto modelu je nad kolena. V tomto modelu si můžete vyrazit na letní párty nebo večírky. Využijete je také u moře na procházku po pláži.

Kvalitní dámské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L XL
Prsa 46 48 52 54
Pas 30 32 36 38
Boky 58 60 64 66
Délka šatů 82 82 87 88
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu) a reprezentují celkový obvod šatů.


Materiál: 95 % polyester, 5 % elastan

Praní, žehlení: v pračce max. na 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.