Zvolte měnu: / EUR
Dámské společenské plesové šaty EVA & LOLA tmavě modré
Dámské společenské plesové šaty EVA & LOLA tmavě modré Dámské společenské plesové šaty EVA & LOLA tmavě modré Dámské společenské plesové šaty EVA & LOLA tmavě modré

Dámské společenské plesové šaty EVA & LOLA tmavě modré

Výrobce: EVA&LOLA

Kód: 44005-2_shim

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Dámské společenské plesové šaty EVA & LOLA tmavě modré

Společenské a plesové šaty s flitry a korálky v oblasti hrudníku. Velmi zajímavé šaty, které jsou posety flitry v nádherné tmavě modré barvě. Pas tvoří perličky a korálky. Oblast dekoltu je tvořena jemnou a průhlednou síťovinou, která je pošitá opět korálky. Tento model je bez rukávů s kulatým výstřihem. V zadní části šatů je žabičkování, které usnadňuje oblékání. Tyto šaty jsou vhodné na společenské události jako jsou plesy, divadlo nebo třeba také na vánoční večírek. Šaty jsou vyrobeny z příjemného materiálu. Kvalitní dámské společenské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L
Prsa 72 76 80
Pas 72 76 80
Boky 80 84 88
Délka šatů 155 115 115
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu) a reprezentují celkový obvod šatů.


Materiál: 100 % polyester

Praní, žehlení: v pračce max. na 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.