Zvolte měnu: / EUR
Dámské společenské a casual šaty vypasované s krátkým rukávem červené
Dámské společenské a casual šaty vypasované s krátkým rukávem červené Dámské společenské a casual šaty vypasované s krátkým rukávem červené Dámské společenské a casual šaty vypasované s krátkým rukávem červené Dámské společenské a casual šaty vypasované s krátkým rukávem červené Dámské společenské a casual šaty vypasované s krátkým rukávem červené Dámské společenské a casual šaty vypasované s krátkým rukávem červené Dámské společenské a casual šaty vypasované s krátkým rukávem červené

Dámské společenské a casual šaty vypasované s krátkým rukávem červené

Výrobce: numoco

Kód: SAF-53-17_pos

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Dámské společenské a casual šaty vypasované s krátkým rukávem červené

 

Popis vady: kaz na látce

Dámské značkové společenské a casual krátké šaty bez rukávu. Elegantní a moderní střih těchto šatů je vhodný především pro společenské události, do divadla, nebo pro nošení do práce, kde je vyžadováno formálnější oblečení. Šaty jsou vhodné také například na ples, nebo na různé oslavy a večírky. Materiál je velmi kvalitní a elasticky, příjemný na omak i na nošení. Toto dámské oblečení je určeno pro formální příležitosti. Šaty jsou velmi pohodlné a jsou vyrobeny z na omak příjemného a elastického materiálu. Moderní střih a velmi kvalitní materiál. 

Tyto šaty se vyrábějí v EU. Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny je velmi kvalitní, elastický a příjemný na omak. Kvalitní dámské šaty.

Šaty jsou vyrobeny z elastického materiálu 95% polyester, 5% viskóza. Kvalitní a levné šatyDámské oblečení vyrobené v EU.

 

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry, naměřenými na oblečení (odchylka +/- 1-2 cm).
Model šatů SAF-53 S M L XL
Prsa 80 - 90 84 - 94 90 - 102 92 - 104
Pas 68 - 78 72 - 82 76 - 88 78 - 90
Boky 88 - 102 90 - 106 92 - 108 96 - 112
Délka šatů 98 98 98 98
Naměřené míry jsou uvedeny v cm a reprezentují celkový obvod šatů

 


Materiál: 95% polyester, 5% viskóza

Kategorie: Společenské a plesové šaty

Příležitosti: casual, denní nošení, do společnosti, do práce, atd. 

Další: moderní design a střih, krátké rukávy

Praní, čištění: Šaty je možné prát v pračce při teplotě 30°C, případně v ruce. Žehlení dle typu materiálu.


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Viskóza - získává se regenerací celulózy, což je přírodní polymer. Jedná se tedy o přírodní vlákno. Textilie z viskózy mají vysokou pevnost, savost a nemačkají se. Výrobky z viskózy jsou lesklé a velmi příjemné na omak. Viskóza je přirodní materiál, vhodný pro výrobu šatů, kostýmů, tunik, triček a dalšího oblečení. Bývá také označována značkou Rayon, nebo jako umělé hedvábí.