Zvolte měnu: / EUR
Dámské společenské a párty šaty s doplňky z eko-kůže krátké černé
Dámské společenské a párty šaty s doplňky z eko-kůže krátké černé Dámské společenské a párty šaty s doplňky z eko-kůže krátké černé Dámské společenské a párty šaty s doplňky z eko-kůže krátké černé Dámské společenské a párty šaty s doplňky z eko-kůže krátké černé Dámské společenské a párty šaty s doplňky z eko-kůže krátké černé

Dámské společenské a párty šaty s doplňky z eko-kůže krátké černé

Kód: BF-9934

Zvolte velikost:
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 199 Kč
Popis produktu:

Dámské společenské a párty šaty s doplňky z eko-kůže krátké černé

 

 

dámské šaty v moderním střihu s doplňky z eco kůže. Materiál je elastický, šaty se zapínají na krku knoflíčkem. Materiál je lehký a elastický.

Dámské šaty s doplňky z eko-kůže. Šaty jsou vyrobeny z elastického materiálu 95% Polyester, 5% elastan.

Dámské oblečení vyrobené pro EU.

 

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry, naměřenými na oblečení (odchylka +/- 1-2 cm).
Model šatů BF9934 S M L XL XXL
Prsa          
Pas          
Boky          
Délka šatů          
Naměřené míry jsou uvedeny v cm a reprezentují celkový obvod šatů

 


Materiál: 5% elastan, 95% polyester, Kategorie: Společenské a casual šaty,

Příležitosti: párty, formální i neformální, slavnostní chvíle, společenské události (raut, oslavy, atd.), Další: Doplňky z eko-kůže.

Praní, čištění: Ruční praní na 30°C. Žehlení max. na 110°C.


Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra. 

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.