Zvolte měnu: / EUR
Dámské společenské flitrové šaty středné dlouhé červené
Dámské společenské flitrové šaty středné dlouhé červené Dámské společenské flitrové šaty středné dlouhé červené Dámské společenské flitrové šaty středné dlouhé červené Dámské společenské flitrové šaty středné dlouhé červené Dámské společenské flitrové šaty středné dlouhé červené Dámské společenské flitrové šaty středné dlouhé červené Dámské společenské flitrové šaty středné dlouhé červené

Dámské společenské flitrové šaty středné dlouhé červené

Výrobce: PINK BOOM

Kód: 44016-1

Zvolte velikost:
  •  
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 1 619 Kč
Popis produktu:

Dámské společenské flitrové šaty středné dlouhé červené

Dámské společenské a párty šaty. Tento model má velmi zajímavé řešení vrchní části šatů, ta je posetá flitry v červené barvě. Šaty jsou bez rukávů s výstřihem do V. Spodní část šatů je tvořena několika vrstvami, které tvoří volnou a vzdušnou sukni. V tomto modelu zazáříte na jakémkoliv večírku, plese nebo jiné společenské události. Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny je příjemný na omak. Kvalitní dámské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L
Prsa 76 80 82
Pas 68 70 72
Boky 88 84 86
Délka šatů 100 101 102
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu) a reprezentují celkový obvod šatů.


Materiál: 100 % polyester

Praní, žehlení: v pračce max. na 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.