Zvolte měnu: / EUR
Dámské společenské krajkové šaty REINA středně dlouhé zelené
Dámské společenské krajkové šaty REINA středně dlouhé zelené Dámské společenské krajkové šaty REINA středně dlouhé zelené Dámské společenské krajkové šaty REINA středně dlouhé zelené Dámské společenské krajkové šaty REINA středně dlouhé zelené

Dámské společenské krajkové šaty REINA středně dlouhé zelené

Kód: L2701_pos

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Dámské společenské krajkové šaty REINA středně dlouhé zelené

Popis vady: chybí pásek, roztržený šev
 
Dámské společenské šaty. Tyto krajkové šaty vynikají především poloprůhledným krajkovým živůtkem. Jsou vybaveny podšívkou, mají 3/4 rukáv a součástí dodávky je pásek v délce 102 cm. Vhodný model na veškeré společenské události, jako je raut, párty, ples, nebo divadlo.
 

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry, které jsme na šatech naměřili (s možnou odchylkou +/- 1-2 cm).

 

Velikost: UNI (odpovídá S - M)Prsa cm: 82 - 96, Pas cm: 66 - 78, Boky cm: do A, Délka cm: 84

 

Barva oblečení: zelená, Materiál: 8 5% polyester, 5 % bavlna, 10 % spandex, Výstřih šatů: kulatý, Délka: středně dlouhé šaty, Délka rukávu šatů: 3/4, Styl: Společenské, krajkové šaty

 

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Bavlna - vlákna bavlny se získávají z keře bavlníku. Tento přírodní materiál si díky svým vlastnostem uchovává významné postavení v textilní výrobě. Bavlna se vyznačuje příjemným omakem, pevností, saje vlhkost. Bavlněné textilie lze prát i žehlit při vysokých teplotách. Přirozenou vlastností bavlny a její hlavní nevýhodou je mačkavost, proto je často mísena s jinými materiály.