Zvolte měnu: / EUR
Dámské společenské plesové šaty s průstřihy a perličkami dlouhé EVA & LOLA hnědé
Dámské společenské plesové šaty s průstřihy a perličkami dlouhé EVA & LOLA hnědé Dámské společenské plesové šaty s průstřihy a perličkami dlouhé EVA & LOLA hnědé Dámské společenské plesové šaty s průstřihy a perličkami dlouhé EVA & LOLA hnědé Dámské společenské plesové šaty s průstřihy a perličkami dlouhé EVA & LOLA hnědé

Dámské společenské plesové šaty s průstřihy a perličkami dlouhé EVA & LOLA hnědé

Výrobce: EVA&LOLA

Kód: 44011-2_shim

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Dámské společenské plesové šaty s průstřihy a perličkami dlouhé EVA & LOLA hnědé

Společenské a plesové šaty v krásné světle hnědé barvě. Tento model šatů má jednoduché řešení v oblasti hrudníku, ale přitom je velmi rafinované. V oblasti pasu jsou na bocích nenápadné průstřihy, které jemně odhalují kůži. V pase jsou také dva pruhy látky pošité nádhernými perličkami v bílé barvě, které se kříží. Dalším prvkem podtrhující ženskost je výstřih do V. Šaty mají v zadní části žabičkování, které je velmi praktické zejména pro oblékání. Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny je příjemný na omak. Kvalitní dámské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L
Prsa 72 76 80
Pas 72 76 80
Boky 80 84 88
Délka šatů 155 155 155
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu) a reprezentují celkový obvod šatů.


Materiál: 100 % polyester

Praní, žehlení:v pračce max. na 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.