Zvolte měnu: / EUR
Dámské společenské pouzdrové šaty dlouhé
Dámské společenské pouzdrové šaty dlouhé Dámské společenské pouzdrové šaty dlouhé Dámské společenské pouzdrové šaty dlouhé Dámské společenské pouzdrové šaty dlouhé Dámské společenské pouzdrové šaty dlouhé Dámské společenské pouzdrové šaty dlouhé Dámské společenské pouzdrové šaty dlouhé Dámské společenské pouzdrové šaty dlouhé

Dámské společenské pouzdrové šaty dlouhé

Výrobce: Lemoniade

Kód: AMELIE

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Dámské společenské pouzdrové šaty dlouhé

Dámské módní šaty v růžové, žluté nebo broskvové barvě. Model AMELIE je bez výstřihu a s volnými rukávy. Šaty jsou dlouhé až ke kolenům a zapínají se na na zadní straně na zip. Tyto pouzdrové šaty podtrhnou ženské křivky, hodí se tudíž pro každou ženu. Tento model lze nosit každý den do práce, na obchodní schůzky, do školy, na oslavy, do divadla, na rande apod. Tento model je vyroben v Polsku a zaručuje vysokou kvalitu. Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny, je příjemný na omak.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
Model AMELIE S M
Prsa 86 92
Pas 72 78
Boky 92 98
Délka šatů 93 97
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).

Materiál: 95% polyester, 5% elastan

Kategorie: společenské šaty

Příležitosti: práce, škola, obchodní schůzky, oslavy, rande, divadlo apod.

Praní, číštění: ruční praní při teplotě 30°C, žehlení při teplotě do 110°C

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.