Zvolte měnu: / EUR
Dámské společenské šaty bez rukávů s volnou sukní mint
Dámské společenské šaty bez rukávů s volnou sukní mint Dámské společenské šaty bez rukávů s volnou sukní mint Dámské společenské šaty bez rukávů s volnou sukní mint Dámské společenské šaty bez rukávů s volnou sukní mint Dámské společenské šaty bez rukávů s volnou sukní mint Dámské společenské šaty bez rukávů s volnou sukní mint

Dámské společenské šaty bez rukávů s volnou sukní mint

Výrobce: numoco

Kód: 846

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Dámské společenské šaty bez rukávů s volnou sukní mint

Dámské společenské šaty. Tento model šatů je bez rukávů s délkou po kolena. Zapínání je řešeno v zadní partii, kde je všitý zip, který je tak velmi nenápadný. Vrchní část šatů je šitá na tělo, sukně je zplihlá a schová případné nedostatky od pasu dolů. V tomto modelu si můžete vyrazit na společenské akce nebo také na romantické rande.Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny je příjemný na omak. Kvalitní dámské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L XL
Prsa 40 42 44 46
Pas 31 32 33 35
Délka šatů 88 90 90 90
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).


Materiál: 95 % polyester, 5 % elastan

Praní, žehlení: ruční praní do teploty 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.