Zvolte měnu: / EUR
Dámské společenské šaty EVA LOLA bez rukávů dlouhé světle modré
Dámské společenské šaty EVA LOLA bez rukávů dlouhé světle modré Dámské společenské šaty EVA LOLA bez rukávů dlouhé světle modré Dámské společenské šaty EVA LOLA bez rukávů dlouhé světle modré

Dámské společenské šaty EVA LOLA bez rukávů dlouhé světle modré

Výrobce: EVA&LOLA

Kód: 46035-2

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Dámské společenské šaty EVA LOLA bez rukávů dlouhé světle modré

Zajímavé dámské společenské šaty. Tento model je bez rukávů s kulatým výstřihem. Pozornost upoutá vrchní díl šatů. V přední partii vrchního dílu jsou vyšité květiny a je posetá kamínky, uprostřed je zajímavý průstřih, který příliš neodhaluje. Zapínání tohoto modelu je pomocí dvou knoflíčků za krkem a zipem v zadní partii. Spodní díl tohoto modelu tvoří hladká a dlouhá sukně. Tyto šaty si můžete obléct na společenské události, napříklady na ples, do divadla nebo večírek.

Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny je příjemný na omak. Kvalitní dámské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L
Prsa 36 38 40
Pas 30 32 34
Délka šatů      
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).


Materiál: 100 % polyester

Praní, žehlení: ruční praní do teploty 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.