Zvolte měnu: / EUR
Dámské společenské šaty EVA & LOLA na jedno rameno středně dlouhé růžové
Dámské společenské šaty EVA & LOLA na jedno rameno středně dlouhé růžové Dámské společenské šaty EVA & LOLA na jedno rameno středně dlouhé růžové Dámské společenské šaty EVA & LOLA na jedno rameno středně dlouhé růžové Dámské společenské šaty EVA & LOLA na jedno rameno středně dlouhé růžové Dámské společenské šaty EVA & LOLA na jedno rameno středně dlouhé růžové

Dámské společenské šaty EVA & LOLA na jedno rameno středně dlouhé růžové

Výrobce: EVA&LOLA

Kód: 46037-5_shim

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Dámské společenské šaty EVA & LOLA na jedno rameno středně dlouhé růžové

Jednoduché dámské šaty. Tento model šatů je s ramínkem na jedno rameno. V dekoltu je jemné řasení, které postupuje až k sukni. Sukně u tohoto modelu je ve volném střihu, takže skryje případné nedostatky. V zadní části modelu je žabičkování, které usnadňuje oblékání. Tento jednoduchý model si můžete obléct na jakékoliv společenské události, ať už se jedná o plesy,návštěvy divadla, rauty nebo dokonce svatby.

Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny je příjemný na omak. Kvalitní dámské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L
Prsa max. 44 max. 46 max. 48
Pas max. 40 max. 42 max. 44
Boky volný střih volný střih volný střih
Délka šatů 95 95 96
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).


Materiál: 100 % polyester

Praní, žehlení: v pračce max. na 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.