Zvolte měnu: / EUR
Dámské společenské šaty krátké s rozšířenou sukní bordó
Dámské společenské šaty krátké s rozšířenou sukní bordó Dámské společenské šaty krátké s rozšířenou sukní bordó Dámské společenské šaty krátké s rozšířenou sukní bordó Dámské společenské šaty krátké s rozšířenou sukní bordó

Dámské společenské šaty krátké s rozšířenou sukní bordó

Výrobce: PINK BOOM

Kód: 9605-3_shim

Zvolte velikost:
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 1 209 Kč
Popis produktu:

Dámské společenské šaty krátké s rozšířenou sukní bordó

 

Dámské společenské a plesové šaty. Tento model je vyroben z pevného materiálu. Šaty jsou bez rukávu, ale ramena zdobí volánek. Výstřih je zdoben řetězem ve zlaté barvě. V těchto šatech zazáříte na jakékoliv společenské akci. Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny je příjemný na omak. Kvalitní dámské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L
Prsa 78 80 82
Pas 60 64 70
Délka šatů 80 82 83
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu) a reprezentují celkový obvod šatů.


Materiál: 95 % polyester, 5 % elastan

Praní, žehlení: v pračce max. na 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.