Zvolte měnu: / EUR
Dámské společenské šaty řasené v oblasti dekoltu bílé
Dámské společenské šaty řasené v oblasti dekoltu bílé Dámské společenské šaty řasené v oblasti dekoltu bílé Dámské společenské šaty řasené v oblasti dekoltu bílé Dámské společenské šaty řasené v oblasti dekoltu bílé Dámské společenské šaty řasené v oblasti dekoltu bílé Dámské společenské šaty řasené v oblasti dekoltu bílé Dámské společenské šaty řasené v oblasti dekoltu bílé Dámské společenské šaty řasené v oblasti dekoltu bílé Dámské společenské šaty řasené v oblasti dekoltu bílé

Dámské společenské šaty řasené v oblasti dekoltu bílé

Výrobce: EVA&LOLA

Kód: 42001-5

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Dámské společenské šaty řasené v oblasti dekoltu bílé

Společenské a plesové šaty v zajímávém střihu. Tento model je bez rukávů s výstřihem do V. Vrchní část šatů je jemně řasená a vytváří zajímavý efekt. Dalším zajímavým detailem jsou kamínky pošité v oblasti výstřihu. Oblékání tohoto modelu je velmi pohodlné díky žabičkování v zadní části šatů. V těchto šatech zazáříte na společenských událostech, jako jsou například plesy, večírky nebo návštěva divadla. Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny je příjemný na omak. Kvalitní dámské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  S M L
Prsa 66 72 74
Pas 58 62 66
Délka šatů 95 97 97
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu) a reprezentují celkový obvod šatů.


Materiál: 100 % polyester

Praní, žehlení: v pračce max. na 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.