Zvolte měnu: / EUR
Dámské společenské šaty s dlouhým rukávem ze síťoviny s potiskem květin bílé
Dámské společenské šaty s dlouhým rukávem ze síťoviny s potiskem květin bílé Dámské společenské šaty s dlouhým rukávem ze síťoviny s potiskem květin bílé Dámské společenské šaty s dlouhým rukávem ze síťoviny s potiskem květin bílé Dámské společenské šaty s dlouhým rukávem ze síťoviny s potiskem květin bílé

Dámské společenské šaty s dlouhým rukávem ze síťoviny s potiskem květin bílé

Výrobce: numoco

Kód: 781

Zvolte velikost:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Velikost:

Prosím, zvolte velikost.

Zvolte barvu:
  •  

Barva:

Prosím, zvolte barvu.

Dostupnost:   Pro zjištění dostupnosti zboží klikněte na požadovanou velikost a barvu.

ks 1 379 Kč
Popis produktu:

Dámské společenské šaty s dlouhým rukávem ze síťoviny s potiskem květin bílé

Dámské společenské šaty s krásným potiskem květin a s dlouhým rukávem. Tento model má dlouhý rukáv a nenápadný kulatý výstřih. Šaty jsou v pase lehce zúženy. Velkou zajímavostí jsou právě dlouhé rukávy, které jsou celé z velmi jemné síťoviny. Zapínání je řešeno v zadní partii. V tomto modelu zazáříte na společenských akcích, jako jsou například plesy, večírky či návštěva divadla nebo si je můžete obléct na romantické rande.

Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny je příjemný na omak. Kvalitní dámské šaty. Dámské značkové oblečení vyrobené pro EU.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
  XS S M L XL XXL
Prsa 38 40 41 42 44 46
Pas 33 35 37 38 40 42
Délka šatů 89 89 89 89 90 90
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).


Materiál: 100 % polyester

Praní, žehlení:ruční praní do teploty 30°C, žehlení při maximální teplotě 110°C


Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.