Zvolte měnu: / EUR
Dámské společenské šaty s dlouhými rukávy dlouhé
Dámské společenské šaty s dlouhými rukávy dlouhé Dámské společenské šaty s dlouhými rukávy dlouhé Dámské společenské šaty s dlouhými rukávy dlouhé Dámské společenské šaty s dlouhými rukávy dlouhé Dámské společenské šaty s dlouhými rukávy dlouhé Dámské společenské šaty s dlouhými rukávy dlouhé Dámské společenské šaty s dlouhými rukávy dlouhé Dámské společenské šaty s dlouhými rukávy dlouhé Dámské společenské šaty s dlouhými rukávy dlouhé Dámské společenské šaty s dlouhými rukávy dlouhé

Dámské společenské šaty s dlouhými rukávy dlouhé

Výrobce: Lemoniade

Kód: L219

Produkt je dočasně vyprodaný.
Popis produktu:

Dámské společenské šaty s dlouhými rukávy dlouhé

Dámské módní šaty v modré, béžové, růžové, červené nebo černé barvě. Model L219 má kulatý výstřih a na zadní straně zapínání na zip. Šaty jsou dlouhé až ke kolenům a mají dlouhé rukávy. Tyto šaty se hodí pro každou ženu a lze nosit každý den do práce, do školy, na obchodní schůzky, do divadla, na oslavy, na rande apod. Tento model je vyroben v Polsku a zaručuje vysokou kvalitu. Materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny, je příjemný na omak.

Doporučujeme, abyste se řídili níže uvedenými rozměry (odchylka +/- 1-2 cm).
Model L219 S M L
Prsa 80 84 88
Pas 68 72 76
Boky 83 86 90
Délka šatů 97 97 97
Naměřené míry jsou uvedeny v cm (v klidovém stavu).

Materiál: 95% polyester, 5% elastan

Kategorie: společenské šaty

Příležitosti: práce, škola, obchodní schůzky, divadlo, rande, oslavy apod.

Praní, číštění: ruční praní při teplotě 30°C, žehlení při teplotě do 110°C

Polyester - jedná se o syntetické vlákno, které díky svým skvělým vlastnostem předstihlo bavlnu v celosvětové textilní spotřebě. Hlavní surovinou pro její výrobu je již dnes všudypřítomná ropa. Polyester je stálý na světle. Jeho vzhled je podobný hedvábí. Oděvy z polyesteru málo navlhají a rychle schnou. Polyester se díky svým vlastnostem velmi často užívá pro výrobu dámských šatů. Látky z polyesteru jsou lehké, méně mačkavé až nemačkavé, jsou pevné a trvanlivé.

Elastan - syntetické vlákno na bázi polyuretanu, jejíž hlavní vlastností je vysoká elastičnost. I při natažení na několikanásobek své délky se elastan navrátí do původní délky a tvaru. Textilie s příměsemi elastanu skvěle obepínají tělo, aniž by bránily pohybu. Používají se pro výrobu různého elastického oblečení (sportovního, spodního prádla, plavek, dámských šatů, atd.). I jen několik procent elastanu významným způsobem zlepšuje užitné vlastnosti textilií. Známé obchodní názvy elastanu jsou Spandex a Lycra.